День першокурсника по-філософськи

03.09.2007
Останнього літнього дня в актовій залі Червоного корпусу Київського університету відбулися урочисті збори з нагоди Дня першокурсника філософського факультету.

Першим з словами привітань до першокурсників звернувся декан філософського факультету Анатолій Конверський. Усім тим, хто поповнив дружню філософську сім’ю Київського національного університету, декан побажав успішного навчання та наголосив на тому, що вони обрали одну з найцікавіших професій.

Привітати зі святом першокурсників зібрався професорсько-викладацький колектив та колишні випускники філософського факультету, серед них Президент Академії педагогічних наук України Василь Кремень та Начальник Головдержслужби України Тимофій Мотренко. к методике увеличения груди, где и как обследовать грудь. muscle definition supplement HARP Refinance rates Horseback riding vacation packages

Після поздоровлень почесних гостей 139 щасливих першокурсників філософського факультету отримали студентські квитки з рук декана Анатолія Конверського.