Студенти механіко-математичного факультету - призери XII Міжнародної наукової олімпіади з математики

30.07.2007
З 11 по 13 липня цього року в місті Тегерані (Ісламська Республіка Іран) проходила XII Міжнародна наукова олімпіада з математики для студентів університетів. У ході напруженої боротьби студенти механіко-математичного факультету Київського університету Микола Матвійчук (4 курс) та Ярослав Журба (з курс) здобули срібну та бронзову медалі.

Вони виступали у складі збірної команди України, сформованої Міністерством освіти і науки за результатами Всеукраїнської олімпіади з математики для студентів університетів у Львові та минулорічної міжнародної олімпіади. Інші члени команди України отримали такі результати:
О. Рибак (НТУУ "КПІ") - золота медаль,
А. Луньов (Донецький національний університет) - срібна медаль, Д.Скороходов (Дніпропетровський національний університет) - бронзова медаль.

Такий вдалий виступ українських студентів забезпечив команді України друге місце в командному заліку після господарів - команди Ірану, а третю позицію посіла команда Китаю.