Студент Київського університету став переможцем міжнародної студентської Олімпіади Cisco

12.07.2007
Дмитро Соловйов, студент радіофізичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка переміг в третій міжнародній студентській Олімпіаді Cisco по мережних технологіях.

Фінал студентської Олімпіади Cisco відбувся 27 червня 2007 року в “Навчальному центрі Сіско Системс” на базі Московського технічного університету зв’язку і інформатики.

Фінальні випробування тривали ввесь день. Завдання учасників олімпіади складалось з п’яти етапів та охоплювало основні розділи CCNA Cisco Networking Academy. Щоб здобути перемогу студентам необхідно було налаштувати VLAN, використати аналізатор протоколів для виявлення основних параметрів мережного трафіка, продемонструвати вміння налаштовувати протоколи рівня 2 (Frame Relay) і рівня 3 (EIGRP OSPF), виконати правильне налаштування технології NAT.