Дорогі жінки!

Прийміть найщиріші вітання з нагоди свята 8-го Березня!

В українському суспільстві жінка традиційно символізує любов, добро, злагоду та, власне, і саме життя. Ви даруєте усім нам свою красу, надію, віру та сподівання на мир.

Своєю відданістю ви спонукаєте до шляхетних вчинків і добрих справ. І немає для чоловіка більшої радості, як бачити кохану жінку щасливою та усміхненою.

Більшість університетської громади – це співробітниці, науковиці, викладачки, аспірантки та студентки! І саме ви в ці складні для України часи, працюючи із повною віддачею, створюєте в колективі теплу атмосферу гармонії, довіри та поваги, забезпечуєте розвиток Університету, що посідає високі місця у освітніх рейтингах, досягає нових вершин в освіті та науці.

Тож дозвольте висловити всім вам щиру повагу і слова вдячності за активну життєву позицію й вагомий внесок у розвиток Шевченкового університету, української освіти, науки та всієї нашої держави.

Зичимо вам доброго здоров’я, миру й добробуту, нових творчих звершень, невичерпних сил і незгасної життєвої енергії, оптимізму, наснаги та любові!

Леонід Губерський