Розпочато набір на нові курси Американського центру загального права

14.09.2017

Американський центр загального права юридичного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка () відкриває набір на нові осінні курси і запрошує усіх охочих до реєстрації!

1) Курс Лідерства

Лектор – професор Джеф Еванс, MSW & Business Owner from the U.S.

Розклад:

Щовівторка з 13:00 до 15:00, початок – 19 вересня 2017.

Основа курсу розроблена у Гарвардському Університеті. Заняття є унікальними, адже їхньою метою є не вивчення теоретичного матеріалу з лідерства, а засвоєння та отримання практичних навичок.

Реєстрація на сайті – або за посиланням - .

2) Критичне мислення та адвокатура в громадянському суспільстві

Лектори з Leavitt Іnstitute for International Development

Розклад:

Щоп'ятниці  з 13:00 до 14:30, початок 22 вересня 2017.

Це двосеместровий курс (осінь – 9 лекцій, весна – 10 лекцій) з адвокатури, етики та західноєвропейських правових принципів на юридичних факультетах в Україні.

На цьому курсі ви зможете дізнатися багато корисної і цікавої інформації від міжнародних професіоналів, поспілкуватися англійською мовою, взяти участь у міжнародному турнірі з Mock Jury Trial, поїхати на тритижневе стажування в США або Канаду (якщо станеш одним із найкращих студентів курсу), брати участь у щотижневих socials – позанавчальних зустрічах з піцою та неформальним спілкуванням з англомовними експертами.

Реєстрація на сайті - або за посиланням - .

3) Юридична письмова англійська

Лекторка – Вікторія де Лас Касас

Розклад:

Щочетверга з 16.00 до 17.00, початок 21 вересня 2017.

Курс для студентів, аспірантів, викладачів, практикуючих юристів, для усіх, хто прагне навчитися правильно писати, складати юридичні документи і вести ділове спілкування англійською мовою.

Курс складається із 8 занять та охоплює вивчення граматичних конструкцій, правил побудови речень у письмовій юридичній англійській мові та засвоєння матеріалу шляхом практики!

Реєстрація на сайті - або за посиланням -

4) Кібербезпека: політичні, технічні та правові аспекти

Лектор – доктор Кеннет Гірс.

Розклад:

Щосереди з 13.00 до 14.00, початок – 27 вересня 2017.

Курс охоплює 6 лекцій, що базуються на  історії, теорії та практиці. Оскільки ця галузь змінюється надзвичайно швидко, адже постійно виринають нові аспекти, лектор обговорюватиме поточні кібер-події, практичні кейси та їхній вплив на формування нашого світу зі студентами щотижня.

Реєстрація на сайті - або за посиланням - .

Прокоментувати матеріал та прочитати більше новин ви зможете на сайті прес-центру