Кібернетики КНУ отримали гранти Президента України

30.05.2017

Згідно з "Про призначення грантів Президента України для підтримки наукових досліджень молодих учених на 2017 рік" доцент факультету комп’ютерних наук та кібернетики КНУ Олександр Маринич отримав грант.

Згідно з «Про призначення грантів Президента України докторам наук для здійснення наукових досліджень на 2017 рік» двом співробітникам факультету комп’ютерних наук та кібернетики були призначені зазначені гранти:

• Докторові фізико-математичних наук Самойленку Ігорю Валерійовичу для здійснення наукового дослідження «Дискретні та неперервні еволюційні структури»;
  • Докторові фізико-математичних наук Семенову Володимиру Вікторовичу для здійснення наукового дослідження «Розробка та дослідження ефективних методів для варіаційних нерівностей та задач оптимального керування».

Прес-центр