Лекція «Дешифровуючи давні знаки: про що розповідають ієрогліфи майя»

22.11.2017

22 листопада 2017 о 13:00 у 349 аудиторії пройде лекція Юрія Полюховича на тему:

«Дешифровуючи давні знаки: про що розповідають ієрогліфи майя».

Писемність майя вважається найдосконалішою системою фіксації людських думок та знань на Американському континенті до європейського завоювання. Завдяки успіхам у її дешифруванні нам стали відомі імена дійових осіб історії майя, назви міст і держав та описи величних події сивої давнини.

Процес дешифровки писемності майя ще досі далекий від закінчення і кожна знахідка нової пам’ятки вважається великою і важливою подією у науковому співтоваристві.

Про все це говоритиме Юрій Полюховичем – відомий історик, співробітник наукового проекту Maya Hieroglyphic Database Project (University of California, Davis, США) та Altar de Sacrificios Archaeological Project (Гватемала).

Прокоментувати матеріал та прочитати більше новин ви зможете на сайті прес-центру