До уваги студентів, викладачів, співробітників КНУ!

04.06.2015

Інформуємо про те, що працює офіційна електронна поштова скринька ректора Леоніда Васильовича Губерського (rector.knu@gmail.com). Надсилайте на цю адресу конструктивні пропозиції, актуальні проекти та слушні зауваження, спрямовані на розвиток Університету, поліпшення діяльності всіх його структурних підрозділів,посадових осіб, органів студентського самоврядування та громадських організацій. Скринька призначена також для запитань до ректора, що стосуються важливих аспектів життя і діяльності університетської спільноти, на які він особисто буде давати вичерпну відповідь. Переконливе прохання до усіх користувачів формулювати свої пропозиції та запити максимально лаконічно і ґрунтуючись на перевіреній інформації та фактах. Просимо вказувати свою адресу для відповіді (у випадку персональних питань) або надавати згоду на оприлюднення питань-відповідей, якщо це становить публічний інтерес.

Адміністрація університету

Прокоментувати матеріал та прочитати більше новин ви зможете на сайті прес-центру