Корисна інформація для відвідувачів сайту

Шановні відвідувачі, ми раді вітати Вас на сторінках сайту Київського національного університету імені Тараса Шевченка - www.univ.kiev.ua! Щиро вдячні Вам за інтерес до діяльності нашого навчального закладу.

Не засмучуйтесь з приводу того, що Ви не змогли швидко знайти інформацію про діяльність нашого навчального закладу. КНУ включає велику кількість структурних підрозділів. Інформація, пов'язана із організацією освітнього процесу, про процедури та результати прийняття рішень під час здійснення навчально-виховного процесу, про діяльність колегіальних, громадських, студентських органів самоврядування, розподілена по різним сайтам структурних підрозділів нашого університету (сайти Вченої ради, тендерного комітету, факультетів, підрозділів та ін.) та систематично оновлюється. Інформацію Ви можете отримати за контактними телефонами, що вказані на сайтах структурних підрозділів університету, завітайте також на сторінку університету в соціальній мережі: www.facebook.com/kyiv.university.

Тож, якщо Ви не знайшли інформацію, яка Вас цікавить, пропонуємо скористатися сервісом "ПОШУК", або наведеними нижче корисними посиланнями.

Информационно-вычислительный центр университета

© Все права защищены 1995-2020