Делегація Гродненського університету відвідала Київський університет

06.06.2007
Шостого червня цього року до Київського національного університету імені Тараса Шевченка завітала делегація Гродненського державного університету імені Янки Купали (Бєларусь) в складі першого проректора Олександра Нечухрина та начальника відділу зарубіжних зв’язків Наталії Соловйової.

Вони зустрілися з першим проректором Київського університету Олегом Третяком та начальником Управління міжнародних зв’язків Петром Бехом. У ході зустрічі йшлося про встановлення наукових зв’язків між Київським і Гродненським університетами та обговорювалася можливість участі Київського університету в програмі зовнішнього співробітництва Єрасмус Мундус в рамках Партнерства університетів регіонів Балтійського моря (BSRUN).

Після закінчення зустрічі почесні гості відвідали Зоологічний та Лінгвістичний музеї Київського університету.