Навчальні програми для підготовки фахівців в Індії

02.12.2003
Міністерство економіки та з питань європейської інтеграції України повідомляє про те, що програмою технічного співробітництва між Україною та Республікою Індія передбачено підготовку фахівців за програмами “Магістр з планування та розвитку людських ресурсів”(№1) та “Диплом з планування та розвитку людських ресурсів”(№2),що організовуються Інститутом прикладних досліджень у галузі кадрової політики (м. Нью Делі, Індія).

Навчальні програми відбудуться в Індії з 10.02.04 р. по 31.01.05 р. та з 01.02.04 р. по 31.10.04 р. відповідно та фінансуватимуться за програмою Індійського Технічного та Економічного Співробітництва (ІТЕС). Індійська сторона бере на себе всі витрати, пов’язані з навчанням, включаючи оплату авіаперельоту та добових.

Відбір для участі в згаданих програмах здійснюється Посольство Індії в Україні на конкурсній основі.

Умови