Посол Туреччини відвідав Київський університет

11.04.2007
Одинадцятого квітня цього року з робочим візитом до Київського університету завітав Надзвичайний та Повноважний Посол Туреччини в України пан Ердоган Шеріф Ішджан.

Він зустрівся з ректором Київського університету Віктором Скопенком. Віктор Васильович розповів пану Послу про вивчення турецької мови в Київському університеті. Він зазначив, що набір студентів на турецьку мову в Інституті філології розпочався з 1990 року, а близько п’яти років тому була створена кафедра тюркології. Зараз турецьку мову в Інституті філології вивчає біля 75 студентів.

В свою чергу пан Ердоган Ішджан пообіцяв всіляко сприяти розвитку зв’язків між турецькими вузами та Київським університетом.

Після закінчення зустрічі, почесний гість відвідав Турецький центр інформації та досліджень Інституту філології, де поспілкувався з викладачами та студентами, що вивчають турецьку мову.