Всеукраїнська теоретична й науково-практична конференція "ТРАНСФОРМАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ СИСТЕМИ: СОЦІАЛЬНІ ПЕРЕТВОРЕННЯ І ЗАКОНОДАВЧИЙ ПРОЦЕС"

20.03.2007
Редакція журналу Верховної Ради України „Віче”
Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України
Інститут політології, соціології, права НПУ ім. М.П. Драгоманова
Інститут соціології НАН України

До 15-ліття журналу Верховної Ради України „Віче”
10 квітня 2007 року

Всеукраїнська теоретична й науково-практична конференція
з правознавства, політології та соціології:

ТРАНСФОРМАЦІЯ ПОЛІТИЧНОЇ СИСТЕМИ:
СОЦІАЛЬНІ ПЕРЕТВОРЕННЯ І ЗАКОНОДАВЧИЙ ПРОЦЕС

Робота конференції планується за такими напрямками:
Правова секція:
Законодавство і законодавчий процес: проблеми теорії та практики.
Політологічна секція:
Соціокультурні й інституційні чинники трансформації політичної системи.
Соціологічна секція:
Трансформація соціальної структури суспільства та зміни політичних орієнтацій населення.

До участі в конференції запрошуються народні депутати України, особи, які мають науковий ступінь, а також аспіранти й здобувачі.

Відкриття конференції відбудеться 10 квітня 2007 року о 1000 в конференц-залі Інституту філософії ім.. Г.С. Сковороди НАН України. Засідання правової секції відбудеться о 1200 в Інститут держави і права ім. В.М. Корецького НАН України; політологічної – в Інституті політології, соціології, права НПУ ім. М.П. Драгоманова; соціологічної – Інституті соціології НАН України.
Приймаються статті (до 12 стор.) і тези (до 6 стор.). Вимоги до оформлення текстів: шрифт Times New Roman № 14, інтервал 1,5 см.; поля: праве 2,5 см., ліве 1,5 см., верхнє й нижнє по 2 см. Вартість опублікування статті поданої на конференцію 120 грн., тез – 60 грн. Кошти разом з текстами передавати в редакцію або відправляти переказом (рахунок: Редакція журналу Верховної Ради України „Віче”. ЗКПО 19017925 МФО 322012 р/р 25556026429161. Київська міська філія АКБ „Укрсоцбанк”). Тексти прийматимуться до 31 квітня.
Матеріали конференції публікуватимуться в номерах „Віча”. Постановою ВАК України „Віче” включений до переліку видань, публікації в яких зараховуються як наукові роботи при захисті дисертацій з правових, політичних і соціологічних науки.

Матеріали подавати до редакції журналу:
04053 Київ,
Несторівський провулок, 4, кабінет 223.
Або відправляти електронною поштою: viche@rada.gov.ua (прохання зазначати: „Стаття (тези) на конференцію”).
Довідки на сайті www.viche.info чи телефоном (044) 235-79-52.