Підписано Меморандум про створення Інституту Конфуція при Київському університеті

19.03.2007
Дев’ятнадцятого березня цього року відбулася зустріч першого проректора Київського університету Олега Васильовича Третяка з делегацією Цзілінського університету (КНР) у складі Кью Шілума, проректора Цзілінського університету, Лю Дебіна, начальника Управління міжнародних зв’язків, та Лу Жідонга, заступника начальника Управління міжнародних зв’язків. З університетської сторони на зустрічі були присутні: Григорій Фокович Семенюк, директор Інституту філології, Анатолій Євгенович Конверський, декан філософського факультету, Петро Олексійович Бех, начальник Управління міжнародних зв’язків, та Іван Петрович Бондаренко, завідуючий кафедрою китайської, корейської та японської філології.

Головною метою зустрічі стало підписання Меморандуму про створення Інституту Конфуція при Київському національному університеті імені Тараса Шевченка з метою вивчення і поширення китайської мови та культури.

Після підписання Меморандуму китайська делегація відвідала філософський факультет, Центр китаїстики Інституту філології та зоологічний музей Київського університету.