Наукова конференція "В.П.Петров (Домонтович [Бер]) - видатний мислитель, учений, письменник". Філософський факультет, 11-12 грудня 2003 р.

01.12.2003
Філософський факультет
Київського національного університету імені Тараса Шевченка

проводить 11-12 грудня 2003 року
Наукову конференцію "В.П.Петров (Домонтович [Бер]) - видатний мислитель, учений, письменник"

До участі в конференції запрошуються філософи, літературознавці, історики, всі, хто цікавиться творчим надбанням і спадщиною В.П.Петрова.

На конференції планується обговорити філософські, літературні, наукові досягнення В.П.Петрова. За результатами конференції планується видання збірки матеріалів. Вимоги до оформлення матеріалів: обсяг - до 4-х сторінок формату А4; кегль - 10; міжрядковий інтервал - 1,5; шрифт - Times New Roman; мова - українська або російська; поля: зверху - 2 см, знизу - 1 см, зліва - 2 см, справа - 1,5 см; посилання - в тексті у квадратних дужках відповідно до бібліографічних стандартів. Матеріали прохання подавати в електронному вигляді на дискеті або електронною поштою.

Робочі мови конференції - українська, російська.

Для участі в конференції необхідно до 06 грудня 2003 року надіслати заявку вказаної нижче форми.

Початок конференції - 11 грудня 2003 року в Головному навчальному корпусі Київського національного університету імені Тараса Шевченка (вул. Володимирська, 60, ауд.330). Реєстрація учасників - з 09-15 год 11 грудня 2003 року в ауд. 330.

ЗАЯВКА НА УЧАСТЬ В КОНФЕРЕНЦІЇ

П.І.по Б. Учасника (повністю)

Науковий ступінь, вчене звання

Місце роботи та посада (повністю)

Тема виступу

Контактна адреса (в т.ч. індекс)

Телефон (з кодом ММТЗ)

Заявки прохання надсилати за адресою: 01033, м.Київ, вул. Володимирська, 60, Київський національний університет імені Тараса Шевченка, філософський факультет, заступнику декана Бугрову В.А.; або факсом (044) 239-31-81, або електронною поштою bugrov@univ.kiev.ua

Телефон для довідок (044)239-32-81.