Удосконалення військової освіти по програмі НАТО

25.10.2017

16 - 20 жовтня в рамках програми НАТО з удосконалення військової освіти з було проведено підвищення кваліфікації професорсько-викладацького складу Військового інституту по Програмі DEEP.

Заняття проводили Тоні Р. Мюлліс, експерт Програми DEEP, начальник кафедри безпекових досліджень у Державному університеті Анджело (США) та полковник Андрія Козіна, експерт Програми DEEP, викладач Військової академії Хорватії (Хорватія).

Кращі викладачі Військового інституту мали змогу на семінарських заняттях  перейняти досвід у експертів Програми DEEP.  По завершенню навчання відбулася зустріч з командуванням Військового інституту, на якій відбулося, обговорення проведеного заходу та перспективи співробітництва у майбутньому.