Студент ФРЕКСу Денис Роговий – учасник програми Huawei

19.10.2017

Студент 3 курсу факультету радіофізики, електроніки та комп'ютерних систем Київського національного університету імені Тараса Шевченка Денис Роговий став учасником програми Huawei «Насіння для майбутнього 2017».

Загалом, за підсумками конкурсного відбору, від України учасниками програми стали 10 студентів від 9 вишів із 7 міст.

У 2016 році відома китайська компанія запустила в Україні освітню програму під назвою «Насіння для майбутнього».

Ця програма стала щорічною. Вона має на меті – дати українським студентам змогу відвідати науково-дослідницький центр Huawei в Шеньчжені (Китай) і дізнатися більше про індустрію телекомунікацій. Учасники програми довідаються про найновіші тенденції у розвитку сфери телекомунікацій, а також познайомляться із культурою Китаю.

Свого часу, президент Huawei в регіоні Центральна Азія, Кавказ Джеффрі Лю наголосив на тому, що студенти – це найважливіша частина майбутнього, якщо вони матимуть змогу більше навчатися передовим технологіям в сфері інновацій, то вони матимуть змогу змінити світ.

Віримо, що Денис стане одним із тих, хто змінить цей світ на краще.

Раніше повідомлялося, що КНУ і компанія Huawei Ukraine підписали Меморандум про співпрацю.