Новини

КНУ переміг у чемпіонаті України серед університетів із більярду

19.10.2017

12-15 жовтня 2017 року в більярдному клубі «Авіатор» пройшов особисто-командний Чемпіонат вищих навчальних закладів України серед науково-педагогічних працівників з більярду «Динамічна піраміда».

Підтримати команду рідного Університету завітав і проректор з науково-педагогічної роботи В'ячеслав Шамрай.

У змаганнях взяли участь 35 спортсменів із 18 вишів 9 міст України.

В особистому заліку Чемпіоном України став Роман Гавриленко (Київський національний університет імені Тараса Шевченка), друге місце отримав Олександр Сінякевич (Переяслав-Хмельницький державний педагогічний університет імені Григорія Сковороди), третє місце посіли – Павло Пасічник (Київський національний університет будівництва і архітектури), Ростислав Лящук (Тернопільський національний педагогічний університет ім. В. Гнатюка).

У командному заліку у черговий раз Чемпіоном України  стала команда Київського національного університету імені Тараса Шевченка (сума місць 16), друге місце посіла команда господарів змагань – Національного авіаційного університету (сума місць 42) і третє місце відійшло команді Полтавського національного технічного університету імені Юрія Кондратюка (сума місць 46).

За команду Київського національного університету імені Тараса Шевченка виступали і внесли вклад в перемогу Р. Гавриленко, О. Курилко, В. Ворона, О. Безносюк, В. Цюра, Р. Бобир, Г. Жиров, Д. Расшивалов, С. Дейнеко, А. Копистира, О. Міхно. Командний залік складається із трьох кращих результатів в особистій першості і виступ кожного спортсмена впливає на загальний результат.

Наступні змагання:

Особисто-командний Чемпіонат  України серед науково-педагогічних працівників ВНЗ зі спортивного більярду «Вільна піраміда» відбудеться 16-19 листопада 2017 року в Більярдному клубі  «Дінаріс», м. Полтава, вул. Зінківська, 6/1а.

Збірна КНУ буде захищати титул завойований у 2016 році. Тримаємо кулаки!