IIR Business School запрошує на заходи

18.10.2017

Бізнес-школа Інституту міжнародних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка (IIR Business School

запрошує на свої заходи.

19 жовтня о 19:00 – IIR Business Talks із Василем Мірошниченко «Лобіювання та адвокасі».

Василь Мірошниченко – партнер компанії CFC Consulting, що спеціалізується на наданні послуг у сфері стратегічних комунікацій. Василь консультує українські та міжнародні компанії у сфері корпоративних комунікацій, зв’язків із громадськістю та органами державної влади. Він є співзасновником Українського кризового медіа-центру, що працює із березня 2014 року та просуває позитивний імідж України у світі. Крім того, Василь – голова українського офісу Українсько-Британського Сіті Клубу – організації, що сприяє розвитку двосторонніх торгівельно-економічних відносин. Він здобув освіту у Лондонській школі економіки, є випускником ІМВ КНУ. Навчався на програмі менеджменту Шведського Інституту у Стокгольмі  та програмі Інституту Лі Аякоки «Global Village for Future Leaders of Business and Industry» в Університеті Ліхай. Пройшов інтенсивний двотижневий курс у Центрі президентських і парламентських досліджень Американського університету (American University).

Вхід вільний. Реєстрація обов'язкова:

Деталі за номером телефону – 067-777-81-99.

Подія у facebook.

19 жовтня о 14:00 стартує авторський курс американського професора Джеффа Еванса «Being a Leader: the effective exercise of leadership». Триватиме курс до 6 листопада.

Теми курсу:

1. Leadership: current state, what it is/ is not;

2. Internal state and actions of people;

3. Leadership as a realm of possibility (a context)-foundation;

4. The illusion of choice;

5. Leading begins with Yourself;

6. A Created Future: Who you need to BE;

7. Leadership and committed speaking and listening;

8. Complaints and Pretenses («Rackets»);

9. Breakdowns: Managing what comes at you.

Мова – англійська.

Реєстрація обов’язкова.

Деталі за номером телефону – 067-777-81-99.

Подія у facebook.