Авторський курс Тіни Берадзе «Клінічна психологія на практиці»

17.10.2017

Інститут післядипломної освіти Київського національного університету імені Тараса Шевченка запрошує усіх охочих на курс Тіни Берадзе «Клінічна психологія на практиці».

Тіна Берадзе – лікар-психіатр, член Асоціації випускників Медичної школи Гарвардського університету, член Австрійської асоціації психотерапевтів, а також член Всесвітньої асоціації біологічної психіатрії.

На авторському курсі лекторка поділиться зі слухачами не тільки практичними аспектам діагностики та способами лікування розладів психіки, а й  власною унікальною методикою.

Курс передбачає вивчення симптоматики розладів психіки, з якими стикається психолог у роботі з клієнтами. Особлива увага приділяється практичним аспектам діагностики та способам лікування цих розладів.
Курс складається з 10 окремих модулів, що будуть проходити протягом 2017-2018 навчального року, кожен з яких присвячено певному психічному розладу. Слухачі можуть прослухати увесь курс, або обирати один/декілька модулів.

Перший модуль «Депресія: розпізнати, діагностувати, вилікувати» пройде 3-4 листопада 2017 року з 10:00 до 18:00 (перерва 14.00-15.00).

За умови успішного складання іспиту наприкінці курсу слухачі отримають сетифікат:.

Рекомендований рівень підготовки: початковий та середній.

Зміст курсу за модулями:

1. «Депресія: розпізнати, діагностувати, вилікувати»;

2. «Депресивні розлади в різних клінічних проявах: кардіологія, онкологія, неврологія, ендокринологія, імунологія. Способи діагностики та психологічної допомоги»;

3. «Тривожні розлади: діагностика, класифікація і способи психологічної допомоги»;

4. «Обсесивно-компульсивні розлади (obsessive compulsive disorder)»;

5. «Залежності (addiction) симптоматика, діагностика, способи психологічної допомоги»;

6. «Синдром пост-травматичного стресу: симптоматика, діагностика, способи психологічної допомоги»;

7. «Стрес – менеджмент, способи психологічної допомоги»;

8.«Розлади харчової залежності: анорексія, буллімія. Симптоматика, діагностика, способи психологічної допомоги»;

9. «Психічні відхилення в дитячому та підлітковому віці: симптоматика, діагностика, способи психологічної допомоги»;

10. «Психопатія, соціопатія, нарцистичні розлади: симптоматика, діагностика, способи психологічної допомоги».

Реєстрація обов’язкова, після неї зареєстрованому буде надіслано детальну структуру першого модулю.

За детальною інформацією звертайтеся: admin-ipe@univ.net.uadr.tinatin.beradze@gmail.com.

Контактні номери телефону: (044) 52 13 560, (044) 25 77 122 (Світлана Вікторівна).

ІПО