Соціологи провели "Воркшоп з медіаграмотності"

11.10.2017

6 – 8 жовтня на факультеті соціології відбувся «Воркшоп з медіаграмотності»! Інтенсивні тренінги та теоретичні заняття для студентів тривали протягом трьох днів. За цей час на факультет завітали тренери з Академії української преси, Stopfake, VoxCheck, ГО «Альменда» і викладачі факультету.

Особливістю цього заходу є те, що він був ініційований та організований студентським колективом НТСА факультету соціології. Учасники залишилися дуже задоволеними, адже такий формат заходу сприяє швидкому та успішному засвоєнню інформації та практичних навичок.