Урочисте відкриття нового навчального року в Університеті юних правознавців

04.10.2017

4 жовтня 2017 розпочався  новий навчальний рік в Університеті юних правознавців  юридичного факультету КНУ імені Тараса Шевченка.  Відбулася перша лекція  «Юридичний світ і дитина в ньому».

Юних правознавців привітали заступник Міністра юстиції України Гія Гецадзе, декан юридичного факультету професор Іван Гриценко, ініціатор проекту професор кафедри адміністративного права юридичного факультету Роман Мельник та інші.

Уже третій рік поспіль Університет юних правознавців (УЮП) об’єднує школярів, які бажають отримати нові знання у сфері права та юридичної професії.  Програма проекту складається з курсу, що включає десять тематичних лекцій з основних галузей права. Усі лекції проходять у формі гри, тому дітям цікаво та легко зрозуміти і запам’ятати важливі питання у різних сферах юриспруденції.

Випускниками УЮП уже стали близько 800 школярів із Києва, Вінницької, Херсонської та Чернівецької областей.

Цьогоріч проект підтримали Міністерство освіти і науки України та Міністерство юстиції України.