Привітання Ректору від колективу Університету

04.10.2017

Колектив Київського національного університету імені Тараса Шевченка від усієї душі вітає свого Ректора з Днем Народження!

Леонід Губерський – це людина, життєвий і професійний шлях якої є невід’ємною частиною становлення і розвитку української освіти та зразком вірного служіння улюбленій справі.

Його багаторічна, послідовна і наполеглива праця, державницька діяльність, організаторський талант, активна громадянська позиція, професіоналізм керівника, вченого і педагога гідно оцінені повагою колег, вдячністю студентів, довірою людей, державними нагородами і почесними званнями.

Тож, шановний Леоніде Васильовичу, хай Ваша невичерпна енергія заряджає кожного з нас на благі справи, професіоналізм і працездатність створюють впевнену перспективу сталого розвитку Університету, а творча наснага стає запорукою нових досягнень!

Бажаємо Вам міцного здоров’я, довгих літ, невичерпних сил, успіху у всіх творчих починаннях, оптимізму та нових здобутків на благо України.

Шевченків Університет