Відкрита лекція фахівця із кібербезпеки Джованні Баттіста Карія

25.09.2017

3 жовтня 2017 року о 12:30 в аудиторії 01 факультету комп’ютерних наук та кібернетики Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться відкрита лекція фахівця із кібербезпеки компанії Сентурія Інтел професора Джованні Баттіста Карія «HACK OR BE HACKED».

Джованні Баттіста Карія – відомий дослідник і впливова особа в галузі безпеки. Він присвятив 17 років дослідженням кібербезпеки та хакінгу. Результатом цієї роботи стало видання ґрунтовних праць «PentTestMag» та «HackerAttack».

Професор Карія також є власником інноваційної школи Hackafood.

Відомий своїми інноваційними методами роботи та нестандартним підходом до вирішення питань, професор Джованні Баттіста Карія є бажаним консультантом для більшості провідних компаній.

На лекції буде розглянуто поняття кібербезпеки, кіберзагрози й основних шляхів захисту інформації. Лектор опише основні шляхи зниження кіберризику та ознайомить слухачів із методами впровадження безпеки в кіберпросторі.
Мова заходу – англійська, переклад не передбачено.

Подію організовано за сприяння Відділу академічної мобільності КНУ.

Реєстрація за посиланням.