День Університету відзначили концертом

У КНУ імені Тараса Шевченка відбувся святковий концерт до Дня Університету.

З 183 річницею заснування Університету  викладачів, студентів, аспірантів, докторантів, співробітників  привітав ректор Леонід Губерський. «Так склалося історично, що створений у 1834 році Імператорський Університет Св. Володимира  всупереч волі тих, хто його заснував, став центром освіти, культури, вільнодумства  всього того, що так потребувало тоді українське суспільство.  Таким він іде впродовж всієї своєї славної історії. Університет пройшов усі випробування, революції, війни, розбудови і зараз є справжнім центром освіти, науки, культури, духовності нашого народу. Нам є чим пишатися сьогодні! І всім разом працювати над тим, щоб університет і надалі виконував свою історичну місію» сказав він.

Концертна програма була багата колоритними танцювальними номерами: народного фольклорно-етнографічного ансамблю «Веснянка», народної студії індійського танцю «Накшатра», студії арабського танцю «Міріам».

З вокальними композиціями виступили: народна хорова капела «Дніпро», народний ансамбль української музики «Роксоланія». Лауреат всеукраїнських та міжнародних конкурсів  Віра Боднарук виконала попурі з українських пісень.

Святкову атмосферу підтримав оркестр  Військового інституту КНУ під керівництвом майора Юрія Копача.