Випускники ВІКНУ присягнули на вірність народу України

23.08.2017

Напередодні двох вкрай важливих для нашої держави свят:  Дня Прапора та Дня Незалежності на факультеті військової підготовки Військового інституту КНУ імені Тараса Шевченка відбулося складання Військової присяги та черговий випуск громадян України, які навчалися за програмою підготовки офіцерів-запасу.

На вірність Українському народові присягнули 560 майбутніх офіцерів більш ніж із 30 вищих навчальних закладів України. Невдовзі наказом Міністра оборони України їм будуть присвоєні первинні офіцерські звання – “молодший лейтенант”.

В урочистостях взяли участь проректор КНУ імені Тараса Шевченка з науково-педагогічної роботи (міжнародні зв'язки) Петро Бех, заступник командувача військ з територіальної оборони Оперативного командування “Північ” полковник Олександр Нестеренко, представники структурних підрозділів Міністерства оборони України, Генерального штабу Збройних Сил України, керівний склад і науково-педагогічні працівники Військового інституту Київського національного університету імені Тараса Шевченка, відомі ветерани і громадські діячі університету й військового інституту, представники засобів масової інформації, рідні та близькі випускників.

За підсумками відмінного навчання, сумлінного відношення до військової справи та зразкове виконання функціональних обов’язків кращі випускники були заохочені грамотами та подяками начальника інституту.

В ході урочистого мітингу випускники  виказали щиру вдячність керівництву Військового інституту та факультету військової підготовки за ефективно  організований навчально-виховний процес, високу професійну майстерність науково-педагогічних працівників провідних кафедр.

Під час урочистостей всі присутні мали змогу насолодитися музичним привітанням випускників з нагоди урочистого прийняття Військової присяги.