КНУ активно готується до нового навчального року

10.08.2017

У Київському національному університеті імені Тараса Шевченка завершуються останні приготування перед поселенням студентів до гуртожитків.

Сьогодні ректор КНУ Леонід Губерський, проректор з адміністративно-господарської роботи Сергій Легкий, проректор з науково-педагогічної роботи Володимир Бугров, голова студентського парламенту КНУ Станіслав Гречка та співробітники адміністративно-господарської частини оглянули гуртожитки, аби на власні очі побачити як просувається робота і що потрібно завершити до нового навчального року. Вони проінспектували спортзали, кухні, санітарні вузли та кімнати відпочинку.

Процес підготовки гуртожитків до поселення має позитивну динаміку, що дає всі підстави сподіватися на успішний початок нового начального року.