Магістрам факультету психології вручили дипломи

07.07.2017

7 червня в актовій залі Головного навчального корпусу КНУ імені Тараса Шевченка відбулося урочисте вручення дипломів магістрам факультету психології.

Цитуючи слова відомої української поетеси Ліни Костенко, декан факультету Іван Данилюк, зазначив, що отримання диплома магістра – це не тільки результат складених за шість років іспитів, заліків, це не фінішна пряма студентського життя, а початок нової дороги у професію. Він побажав випускникам, щоб по цій дорозі поруч з ними завжди крокувала удача.

Привітали випускників Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, проректор КНУ з науково-педагогічної роботи (міжнародне співробітництво) Петро Бех, директор Інституту соціальної та політичної психології НАПН України Микола Слюсаревський, заступник директора Інституту психології імені Г. С. Костюка НАПН України Олег Кокун, декан філософського факультету Анатолій Конверський.

Цього року декан факультету психології Іван Данилюк вручив дипломи сто одному  магістру.

"Диплом Київського національного  університету імені Тараса Шевченка – це прекрасний старт до успішного життя", –  зазначив Віце-прем'єр-міністр України Павло Розенко, вітаючи випускників.