У КНУ відбудеться Форум ректорів українських і китайських ВНЗ

21.06.2017

22-24 червня 2017 року у Києві пройде Форум ректорів українських і китайських вищих навчальних закладів.

Офіційне відкриття форуму відбудеться 23 червня о 9:00 у Залі вченої ради Головного корпусу. Участь у відкритті візьмуть Міністр освіти і науки України Лілія Гриневич, начальниця управління міжнародного співробітництва і європейської інтеграції МОН України  Ганна Новосад, ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка Леонід Губерський.

До участі в заході запрошені ректори українських і китайських вишів.

Крім того, у стінах Київського національного університеті імені Тараса Шевченка у рамках 2-го засідання підкомісії з питань освіти Комісії зі співробітництва між урядом України та урядом Китайської Народної Республіки відбудеться зустріч Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич з Міністром освіти КНР Чень Баошеном.