Досягнення випускників стартап-школи Наукового парку КНУ

07.06.2017

Випускники стартап-школи Наукового парку Київського національного університету імені Тараса Шевченка 2015 року Артем Батоговський і Анастасія Загороднюк створили і розвивають стартап VRNET.IO.

Стартап VRNET.IO допомагає бачити майбутнє за допомогою конвертації 3D-моделі у віртуальну реальність.

Їхній продукт дозволяє візуалізувати інтер’єр квартири у форматі віртуальної реальності на основі 3D-моделей, створених в архітектурних програмах. Для цього пишеться хмарний сервіс-конвертер, що переносить всі предмети, форми, матеріали, їхні кольори з тієї моделі, що в процесі роботи створює архітектор, у 3D-двигун, що відображає картинку для перегляду у віртуальній реальності.

Проект орієнтований на забудовників, архітекторів і дизайнерів. Їхні клієнти можуть побачити готову квартиру з ремонтом і навіть оцінити краєвид з вікна ще до того, як житло буде готове.

Стартап-компанія вже має 12 клієнтів із Великої Британії, Туреччини, України, Естонії та Данії.

Естонський акселератор Startup Wise Guys інвестував у проект 20 тисяч євро. Наразі на завершальному етапі питання підняття 100 тисяч доларів США ангельських інвестицій від українського інвестора.