Лекція професора Маттіаса Ціммера

06.06.2017

6 червня 2017 року у Головному навчальному корпусі КНУ імені Тараса Шевченка професор Маттіас Ціммер прочитав   німецькомовну лекцію на тему «Німецька зовнішня політика між цінностями та інтересами».

Супроводжував поважного гостя пан Краус-Массе, керівник Консульсько-правового відділу посольства Німеччини.

Захід організовано за підтримки Центру німецького права КНУ імені Тараса Шевченка, Посольства федеративної республіки Німеччина та Інституту дипломатії та міжнародного партнерства (IDIP).

Маттіас Ціммер, дійсний член Бундестагу, голова Комітету з прав людини та гуманітарної допомоги парламенту Німеччини, ознайомив слухачів із проблемами дотримання основоположних прав людини в аспекті зовнішньої політики Німеччини.

Лекція викликала палку дискусію серед студентів та викладачів. Професор Ціммер, спираючись на досвід Німеччини, висловив власне бачення конфлікту на Сході України та дотримання державного суверенітету.