Проекти кафедри країнознавства та туризму

01.06.2017

1 червня 2017 р. кафедра країнознавства та туризму географіного факультету КНУ разом із партнерами по проекту «Free tour» Всеукраїнською асоціацією гідів, ТІЦ «Tourinfo», «НОРТ» підбили підсумки вперше в Україні запропонованої програми безкоштовних нетривалих пішохідних екскурсій.

До маршрутів включили основні пам’ятні місця столиці, де відбувалися "Євробачення-2017" і Дня Києва з 29 квітня по 28 травня цього року.  Ці екскурсії проводилася силами студентів кафедри в рамках навчально-методичної екскурсійної практики.

Обговорення результатів програми мало конструктивний характер, спрямований на подальше удосконалення і підвищення якості екскурсійної пропозиції. Студенти, які отримали найкращі відгуки від киян і гостей столиці за проведені екскурсії, були відзначені партнерами кафедри по програмі сертифікатами й подарунками.