Підписано “Меморандум доброї волі між Радою ректорів Естонії і Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України ”

18.12.2006
Минулого тижня у рамках поїздки Президента України Віктора Ющенка до Естонії, в місті Талліні відбувся круглий стіл Спілки ректорів вищих навчальних закладів України та Ради ректорів Естонії - «Освіта – шлях до майбутнього».

У рамках круглого столу було підписано «Меморандум доброї волі між Радою ректорів Естонії та Спілкою ректорів вищих навчальних закладів України». З українського боку документ підписав ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, академік Віктор Скопенко.

Віктор Васильович зазначив, що підписаний меморандум стане основою для подальшої плідної співпраці між вищими навчальними закладами України та Естонії.