Нобелівський лауреат Вернон Сміт зустрінеться із членами Спілки ректорів ВНЗ України

30.05.2017

1 червня о 13:00 у 205 аудиторії Головного корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка запланована зустріч членів Спілки ректорів вищих навчальних закладів України з лауреатом Нобелівської премії з економіки 2002 року Верноном Смітом.

Захід відбудеться за участі Міністра освіти і науки України Лілії Гриневич, Президента Спілки ректорів вищих навчальних закладів України, ректора КНУ Леоніда Губерського, а також директорів інститутів, деканів факультетів, завідувачів кафедр та ін.

Довідка:

Вернон Сміт – американський економіст, професор економіки, викладач, лауреат Нобелівської премії, президент Міжнародного фонду експериментальних економічних досліджень, основоположник експериментальної економіки, співробітник Центру досліджень нейроекономіки.