Форум іноземних випускників ВНЗ України

26.05.2017

24 травня в головному корпусі КНУ відбулася зустріч проректора КНУ з міжнародних питань Петра Беха з Василем Шиком, помічником ректора Київського національного університету будівництва та архітектури, головою ради ректорів Київського регіону.

Василь Шик звернувся до проректора з метою заручитися підтримкою та допомогою КНУ у проведенні Першого міжнародного форуму іноземних випускників вищих навчальних закладів України, що проходитиме 6-10 червня 2017 року в актовому залі КНУ будівництва та архітектури.

Очікується візит делегацій з Алжиру, Тунісу, Нігерії, Бангладешу, В’єтнаму, Кіпру, Індії, Камеруну, Пакистану, Грузії, Казахстану, Лівану, Іорданії, Болгарії, Непалу, Марокко та інші.

В рамках форуму планується організація і проведення виставки ВНЗ України з метою їхньої популяризації за кордоном, екскурсія учасників форуму  Києвом, до КМДА, в Національний музей народної архітектури і побуту (Пирогово), святковий концерт в приміщенні КНУБА тощо.

8 червня делегації завітають до Київського національного університету, де зустрінуться з керівниками ВНЗ Києва.