Відкрита лекція Майкла Радіна у КНУ

22.05.2017

23 травня о 14:30 в аудиторії 330 Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться відкрита лекція Майкла Радіна «Встановлення і розвиток міжнародних та міждисциплінарних дослідницьких зв’язків» («Establishing & Developing International & Interdisciplinary Research Coalitions»).

Майкл Радін – професор математичних наук, доцент Технічного інституту Рочестер (США), отримав вищу освіту в галузі географії та математики. Лектор має тривалий досвід у викладанні у  вищій школі - 6 років в університеті Род-Айленд і 12 років в Родчерському університеті на посаді доцента Родчерського інституту технологій. В 2013 році лектор заснував у Латвії консалтинговий освітній центр «Technical Business Center in USA», метою якого є покращення зв’язків у науковій та освітній сфері між США та Латвією.

Лекцію присвячено основним аспектам встановлення та розвитку міжнародних та міждисциплінарних дослідницьких зв’язків під час конференцій, семінарів тощо.

Контакти організаторів:

+38 (044239-32-85  – Данильченко Оксана Юріївна.

e-mail: danylchenko@univ.net.ua.