Інформаційний День у Києві

17.05.2017

(COST Info Day in Kyiv).

Асоціація європейського співробітництва в галузі науки та технологій (COST Association) відіграє дуже важливу роль у створенні Європейського дослідницького простору, об’єднує науковців для спільної розробки власних ідеї та нових ініціатив в усіх областях науки та техніки, в тому числі соціальних і гуманітарних наук, а також сприяє ліквідації розриву між наукою, політикою та суспільством як по всій Європі, так і за її межами.

На Інформаційному Дні відбудеться презентація СOST Association. Зокрема, йтиметься про підготовку міжнародних проектів Асоціації, процедури їх подання, оцінки, відбору та затвердження.Також будуть представлені механізми створення національних контактних пунктів СOST та залучення науковців до Асоціації.

Початок реєстрації о 9.00.

Початок заходу о 9.30.

Попередньої реєстрація для учасників COST Info Day in Kyiv – https://goo.gl/zmLk0G