КНУ підписав договір з Лундським університетом (Швеція)

16.05.2017

2 травня 2017 року в місті Лунд (Швеція) було завершено підписання Договору про початок роботи освітньої магістерської програми подвійного дипломування «Гендерні студії» факультету соціальних наук Лундського університету (Швеція) та факультету соціології Київського національного університету імені Тараса Шевченка щодо магістерської програми подвійного дипломування.

Навчання за програмою розпочнеться з першого вересня 2017 року і передбачає один семестр навчання на другому році студентів КНУ в університеті міста Лунд і студентів Лундського університету в КНУ.

Програму розроблено під керівництвом доцента кафедри соціальних структур та соціальних відносин Київського національного університету імені Тараса Шевченка Світлани Сергіївни Бабенко та очільника міжнародних програм факультету соціальних наук Лундського університету Шела Нільсона.

Більш детальна інформація про магістерську освітню програму «Гендерні студії» на сайті факультету соціології – https://goo.gl/1A9Vod.