Наш курсант Антон Желдаков – фіналіст змагань з картингу

16.05.2017

У понеділок відбувся IV  етап студентського чемпіонату Києва з картингу,  в якому взяв участь курсант 5 курсу Військового інституту КНУАнтон Желдаков. 30 студентів змагались у картинг-центрі «Жага до швидкості».

Напружена боротьба йшла за право вийти до фіналу. Були, звісно ж, і порушення, і розвороти, і помилки пілотів.

- Для мене -  це хобі, -  зазначив фіналіст гонки Антон Желдаков. -   Раніше я займався картингом і зараз продовжую. Ми всі тут у рівних умовах їздимо, тому було важко передбачити, хто виграє. Сьогодні повезло мені. Попереду наступні етапи і я сподіваюсь на особисту перемогу.

Курсант Антон Желдаков  бере участь у таких змаганнях протягом року, він один із організаторів студентського чемпіонату м. Києва з картингу.

Додамо, що наступний етап цього турніру, у якому можуть взяти всі бажаючі, відбудеться 22 травня.

Катерина Климченко, курсант ВІКНУ