Конференція «Сучасні проблеми хімії»

15.05.2017

18 травня 2017 р. о 10.00 у Великій хімічній аудиторії хімічного факультету Київського національного університету імені Тараса Шевченка пройде Вісімнадцята міжнародна конференція студентів та аспірантів «Сучасні проблеми хімії».

Хімічний факультет КНУ запрошує взяти участь в урочистому відкритті  Вісімнадцятої міжнародної конференції студентів та аспірантів «Сучасні проблеми хімії».

У рамках конференції працюватимуть секції: неорганічної хімії, органічної хімії, аналітичної хімії, фізичної хімії, хімії високомолекулярних сполук.

Розклад конференції та програми секцій Ви можете переглянути за посиланням.

О 10.15 відбудеться лекція «Insider Tips for successful submissions: opening the editors black box / Як зробити успішну публікацію – підказки інсайдерів, або що відбувається за ширмою редактора». Лекторка – Ганна Ляшенко, кандидат хімічних наук. Провідний науковий редактор журналу  «Chemistry - A European Journal» – головного спонсора проведення конференції.