Презентація проекту «SITTERS»

15.05.2017

18 травня 2017 року у Київському національному університеті імені Тараса Шевченка відбудеться презентація проекту «SITTERS» а також відбір на першу Школу Сіттерів.

Сіттерство (англ. sitter, babysitter) – це практика тимчасового догляду за дитиною, поширена в США і країнах Західної Європи. В той час коли няня, яку наймають на постійну роботу до родини, виховує дітей, допомагає з уроками тощо, сіттер проводить з дитиною короткий проміжок часу або вихідні, поки батьки мають справами. У сіттерів погодинна оплата і ця робота переважно для студентів.

Якщо ви комунікабельні, креативні, відповідальні, порядні, маєте достатньо вільного часу і  любите спілкуватися з дітьми, приходьте на презентацію й отримайте чудову можливість безкоштовного навчання в першій Школі Сіттерів.

Для участі в проекті потрібно заповнити реєстраційну форму до 17 травня:

Додаткову інформацію можна дізнатися у Відділі по роботі зі студентами
(221 кім. Головного корпусу) телефон: (044) 239 33 32.