Розпорядження Кабінету Міністрів України "Про відзначення 175-річчя Київського національного університету імені Тараса Шевченка"

04.12.2006
КАБІНЕТ МІНІСТРІВ УКРАЇНИ

від 29 листопада 2006 р. № 580-р Київ

1.Утворити Організаційний комітет з підготовки та відзначення 175-річчя Київського національного університету імені Тараса Шевченка у складі згідно з додатком.

Надати голові Організаційного комітету право вносити у разі потреби зміни до його складу.

2. Затвердити план заходів з підготовки та відзначення 175-річчя Київського національного університету імені Тараса Шевченка на 2007— 2009 роки, що додається.

3. МОН разом з Мінфіном та Мінекономіки передбачати під час формування проекту Державного бюджету України на відповідний рік видатки для виконання плану заходів, затвердженого цим розпорядженням.

Прем’єр-міністр України
В. Янукович

до розпорядження Кабінету Міністрів України від 29 листопада 2006 р. № 580-р
Організаційного комітету з підготовки та відзначення
175-річчя Київського національного університету Стабилизированные цветы интернет магазин по материалам http://www.vip-flora.ru .
імені Тараса Шевченка

ТАБАЧНИК Дмитро Володимирович - Віце-прем'єр-міністр України, голова Оргкомітету

СКОПЕНКО Віктор Васильович - ректор Київського національного університету імені Тараса Шевченка, заступник голови Оргкомітету

ЯЦЕНЮК Арсеній Петрович – Перший заступник Глави Секретаріату Президента України – Представник Президента України у Кабінеті Міністрів (за згодою)