Поетичний конкурс «Жива троянда»

28.04.2017

26 квітня 2017 року у Мистецькій залі Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбувся традиційний поетичний конкурс «Жива троянда».

Уперше конкурс поетичного слова був проведений двадцять років тому. Тривалий час організатором літературних змагань була професор Наталія Костенко з колегами-кафедралами. Нині традицію проведення літературного конкурсу продовжує професор Олександр Астафєв, який водночас є керівником літературної студії Інституту філології.

Цьогоріч у «Живій троянді» взяли участь 7 учасників, серед яких філологи та представник механіко-математичного факультету. У журі літературних змагань були: професори кафедри історії української літератури, теорії літератури та літературної творчості Наталія Костенко та Олександр Астаф'єв, а також письменник, член Спілки письменників України Олег Здорик. Модератором конкурсу була Каріна Дорошенко.

Молоді поети цьогоріч вразили журі метафоричністю поетичних творів, проблематикою, а також «свіжістю і оригінальністю», як сказав Олександр Астаф’єв.

Першість у поетичному конкурсі здобув Василь Духновський, студент механіко-математичного факультету. Друге місце виборола студентка Інституту філології Ілона Червоткіна. Третє місце посів студент Інституту філології Микола Гуменюк. Приз глядацьких симпатій отримав студент-філолог Мар'ян Кондратюк.

Насамкінець події прочитала авторські вірші заступниця директора Ганна Черненко.

Прес-центр ІФ