До уваги співробітників та студентів Університету!

26.04.2017

Кафедра країнознавства та туризму географічного факультету КНУ спільно з громадськими організаціями НОРТ, TourInfo, Всеукраїнською асоціацією гідів, за підтримки Управління туризму КМДА розпочинає проект «Freetour», що здійснюється у всіх відомих туристичних центрах світу.

«Freetour» це безплатні пішохідні оглядові екскурсії. В Києві вони будуть проводитися студентами кафедри країнознавства та туризму КНУ за програмою навчально-методичної практики з екскурсійної справи.

Кожної суботи і неділі, починаючи з 29 квітня і по 28 травня 2017 р. (включаючи травневі свята і «Євробачення-2017») об 11:00, 13:00 і 15:00 гіди-стажери чекають туристів біля туристичних інформаційних центрів (ТІЦ) за адресами:

•  вул. Володимирська, 24 біля Софійського собору, щоб провести екскурсію стародавнім Києвом;
  •  вул. Лаврська, 27 – ТІЦ біля Києво-Печерської лаври. Екскурсія: давній і сучасний Печерськ;
  •  Контрактова пл. 4 – ТІЦ у сквері біля пам’ятника Г. Сковороді. Екскурсія Подолом.

Тривалість екскурсії – 1 год. 30 хв.

Приходьте! Ми чекаємо на Вас!

Приходьте з друзями і рідними!

Ми допоможемо Вам побачити і полюбити новий Київ!