Відкрита лекція Метью Квазіборські

24.04.2017

28 квітня о 15:00 в аудиторії 204 Головного навчального корпусу Київського національного університету імені Тараса Шевченка відбудеться відкрита лекція Метью Квазіборські, на тему «Трамп і лідерство. Досвід перших днів правління».

Метью Квазіборські – директор Європейських інститутів «Фундації американських досліджень». Нещодавно Метью було призначено членом опікунської ради Англо-американського університету в Празі. Окрім того, Метью входить до складу Ради директорів Міжнародної асоціації «Вільна Україна» у Києві. Метью перебував на посаді віце-президента й скарбника Ради консультантів Центру міжнародної етики ЗМІ (CIME). Є засновником організації «Advancing International Leaders Towards Excellence» (AILTE), завданнями якої є вдосконалення сучасних лідерів. У серпні за допомогою TFAS, AILTE і «Вільної України» Метью заснував Львівську академію лідерства.

Метью Квазіборські спеціалізується на створенні й презентації освітніх курсів із лідерства для студентів вищих навчальних закладів, громадських організацій та бізнесу. Курси розкривають історію лідерства й різних стилів керівництва.

Мова заходу - англійська, переклад не передбачено.

Детальнішу інформацію можна отримати за телефоном: +38 (044) 239-32-85 (Оксана Данильченко, організатор).