Студенти-тюркологи – переможці Всеукраїнської студентської олімпіади

11.04.2017

Студенти кафедри тюркології Інституту філології КНУ імені Тараса Шевченка стали переможцями Всеукраїнської студентської олімпіади з турецької мови. Фінальний тур олімпіади відбувся 5 квітня 2017 р. на базі Київського національного лінгвістичного університету.

Наші студенти-тюркологи продемонстрували високий рівень загальної підготовки, вичерпні знання турецької мови і літератури, країнознавчу обізнаність, блискуче володіння комунікативною компетенцію. Вони вибороли всі призові місця й здобули безапеляційну перемогу: І місце у четвертокурсниці Ольги Корінєвої, ІІ – у студентки 1-го курсу магістратури Лесі Дикої, ІІІ місце посіла студентка 3-го курсу Анна Вінниченко. Заохочувальний сертифікат і V місце отримала студентка 4-го курсу Роксолана Дайоглу.

Вітаємо переможців Всеукраїнської студентської олімпіади!