Підсумки Всеукраїнської олімпіади з географії

10.04.2017

4-7 квітня 2017 року на базі географічного факультету КНУ імені Тараса Шевченка пройшов ІІ етап Всеукраїнської студентської олімпіади з географії.

Цього року участь у студентській Олімпіаді взяли 54 представники із 23 вищих навчальних закладів, які представляли різні куточки нашої України. Кожен із учасників виборов це право здобувши перемогу в І етапі Олімпіади, що проходив на базах ВНЗ.

За результатами теоретичного та практичного турів було визначено переможців та призерів Олімпіади серед учасників класичних університетів та учасників педагогічних університетів окремо.

Переможцями серед класичних університетів стали:

І місце – Дячук Наталія (Чернівецький національний університет імені Юрія Федьковича);

ІІ місце – Нагорний Тимофій (Київський національний університет імені Тараса Шевченка);

ІІ місце – Біланюк Марта (Львівський національний університет імені Івана Франка);

ІІІ місце – Коваль Олександр (Східноєвропейський національний університет імені Лесі Українки);

ІІІ місце – Карабаджак Панас (Одеський національний університет імені І.І Мечникова).

Серед педагогічних університетів перемогу здобули:

І місце – Єгупова Марина (Національний педагогічний університет імені Михайла Драгоманова);

ІІ місце – Стефанков Леонід (Вінницький державний педагогічний університет імені М. Коцюбинського);

ІІІ місце – Жмелюк Назарій (Тернопільський національний педагогічний університет імені В. Гнатюка).

Але олімпіада, це не лише змагання, а ще й можливість поспілкуватися з друзями та дізнатися щось нове. Так для учасників олімпіади були організовані цікаві екскурсії Києвом, а також до Національного музею культури та побуту «Пирогово».

Чудовим акордом завершення олімпіади стало її урочисте закриття, на якому відбулося нагородження учасників та переможців олімпіади. Кожен учасник отримав сертифікат про участь та цінні подарунки від ДНВП «Картографія». На закритті Олімпіади звучали чудові пісні у виконанні Народного артиста України Віктора Павліка та студентів факультету.