Наукова конференція молодих істориків “Україна і світ: історія, сьогодення, майбутнє”

26.11.2003
26 листопада 2003 року на базі історичного факультету Київського університету відбулася Всеукраїнська наукова конференція молодих вчених та аспірантів “Україна і світ: історія, сьогодення, майбутнє”.

Зі словами вітання до присутніх звернувся декан історичного факультету професор Віктор Федорович Колесник, підкресливши, що конференції подібного масштабу стали вже добрими традиціями факультету, адже історичний факультет створює всі можливі умови для успішного навчання та всебічного розвитку своїх студентів та аспірантів.

Ця конференція набула статусу Всеукраїнської, адже серед її 70-ти учасників були представники всіх областей України, на ній молоді історики обмінювалися досвідом, науковими знаннями, розширяли коло знайомств та ділилися своїми здобутками.

Результати конференції з кращими доповідями учасників будуть опубліковані окремим виданням в 2004 році.

Конференція проводилася за 5 секціями:

- “Всесвітня історія та історія України: основні напрямки досліджень, актуальні проблеми, перспективи розвитку”;
- “Видатні особистості світової та вітчизняної історії”;
- “Історія культури, етнографія, археологія, релігія та церква”;
- “Історико-політологічні дослідження. Україна на міжнародній арені”;
- “Війни, міжнаціональні конфлікти та міжнародні кризи: їх вплив на хід історичних подій, сьогодення і майбутнє”.
Наталія Коротенко,