Щорічна екскурсія «Первоцвіти Ботанічного саду»

04.04.2017

У рамках проекту Ради ветеранів Київського національного університету  імені Тараса Шевченка «Озон» 4 квітня відбулася  щорічна екскурсія «Первоцвіти Ботанічного саду».

Супроводжували озонівців співробітник сектору трав’яних рослин Олександр Чекалін, голова Ради ветеранів Ботанічного саду Тетяна Коломієць і секретар Ради ветеранів Вікторія Недзельська.

Сонячна погода лише сприяла чудовому настрою і цікавій прогулянці звивистими доріжками Ботанічного саду. Галявини вже всипані білоцвітом, жовтенькою пшінкою, блакитними пролісками, рястом, крокусами, кущиками примули, яскравими анемонами й фіалками.

Відвідувачі мали змогу одночасно і милуватися довколишньою природою, і слухати цікаву оповідь про перші в Києві каштани, що поширилися столицею саме з цього Ботсаду, і про найдавніші та найвищі в Україні дерева, родом із Південної Америки та Австралії. Своєю красою учасників особливо вразили перші заквітлі магнолії, ранні тюльпани і ніжні рододендрони, їх ще називають «деревами-трояндами».

27 квітня запрошуємо на наступну екскурсію до Ботанічного саду.