Ділова гра-тренінг до Дня математика

29.03.2017

З нагоди Дня математика механіко-математичний факультет КНУ запрошує студентів найближчої суботи до ауд. 22 о 10:35 на ділову гру-тренінг.

За 2 години перед вами пронесеться кілька місяців життя управлінця, маркетолога, фінансового директора, радника голови правління, аудитора, акціонера, HR-а та бізнес-тренера.

Ви дізнаєтеся, що таке стратегія, ключові показники ефективності, промо, сучасний бізнес, мрія акціонера і побачите в динаміці зв’язок основних бізнес-процесів успішного проекту.

Ви зможете перевірите власну інтуїцію, відчуєте командну синергію, знайдете друзів та колег.

За результатами 5-ти раундів командної бізнес-гри визначимо найсильніші команди та дізнаємося в чому секрет успішності. Спеціальних попередніх фінансових чи економічних знань не потрібно. Головне –  прагнення привести свою команду до перемоги.

Участь безоплатна, кількість місць обмежена, обов’язкова експрес-реєстрація за посиланням:

Долучайтесь, буде весело та економічно!